Finał akcji UNICEF Wszystkie Kolory Świata

27 lutego odbył się finał akcji UNICEF Wszystkie Kolory Świata. Podczas imprezy zlicytowano lalki, uszyte przez uczniów naszej szkoły. Rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście całym sercem włączyli się w akcję, czego efektem było uzyskanie niebagatelnej sumy 1910 zł! Jedna szczepionka dla dziecka w Afryce to równowartość 10 złotych. Nasi darczyńcy za niektóre ofiarowali ponad 100!Dzięki nam zaszczepionych zostanie 190 dzieci!
Akcja ta jest najlepszym przykładem na to, że pomaganie może być prawdziwie przyjemne.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję i pokazali wielkie serce.
 
Informacje w Radiu Rzeszów - kliknij w linki:
 
 

Z naszych galerii...

   Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniały prezent – duże, nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Właśnie w tym dniu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu. Ojciec Gwardian Rafał Klimas OFM poświęcił boisko, a pani dyrektor Teresa Kunecka oraz pan Henryk Wolicki występujący w imieniu Prezydenta Miasta Rzeszowa przecięli wstęgę i otworzyli boisko.

   Następnie uczennica klasy 1c – Marysia Kin –wręczyła panu Wolickiemu na pamiątkę swoją pracę plastyczną, która zajęła I miejsce w konkursie ,,Plac zabaw i boisko szkolne” zorganizowanym przez panią dyrektor szkoły. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały z rąk pani dyrektor nagrody w postaci piłek.

   W części artystycznej zaproszeni goście, Rada Rodziców oraz społeczność szkolna podziwiali występy zespołów działających przy naszej szkole: tańca nowoczesnego ,,Jedyneczki” oraz ,,Gabcia i przyjaciele z Rzeszowa”.

Więcej…