Matlandia

zawodowcy

Ważne telefony

800 800 605
Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

800 080 222
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

Mistrz ortografii

197814412 796772897509316 2470905111164828096 nUczeń klasy VIIIa Błażej Krzysiak zajął II miejsce w IV edycji powiatowego konkursu ortograficznego "Mistrz ortografii". Konkurs odbył sie w Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Laureaci konkursu LEON

Wyniki sesji wiosennej Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon - Matematyka

Laureaci:

Oskar Ziobro kl. 2b- miejsce 6

Sebastian Mik kl. 3a - miejsce 6

Julia Hanf kl. 3b - miejsce 9

Grzegorz Dziedzic kl. 3b - miejsce 9

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Laureatka X Podkarpackiego Konkursu Twórczości Literackiej "Gdy słowa dojrzewają"

Uczennica naszej szkoły - Urszula Słonina - została podwójną laureatką X Podkarpackiego Konkursu Twórczości Literackiej "Gdy słowa dojrzewają", organizowanego przez Zespół Szkół w Jeżowem. W tegorocznej edycji wzięło udział 96 uczniów w kategorii poezji i i prozy. Urszula Słonina zrobiła w nim prawdziwą furorę, dokonała czegoś wyjątkowego, bo nie tylko została laureatką Konkursu w obu kategoriach, ale sięgnęła po główne konkursowe laury: zdobyła I nagrodę  kategorii "Proza" i II nagrodę w kategorii "Poezja".
Opiekunką merytoryczną Uli jest pani Monika Jaracz.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” online

Laureaci konkursu ogólnopolskiego

15 maja w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online. Oto jego wyniki:

Kacper Chorzępa z kl. 4a - VII miejsce w kraju, tytuł laureata
Piotr Głasek z kl. 5a - VII miejsce w kraju, tytuł laureata
Karolina Tłuczek z kl. 5b - VIII miejsce w kraju, tytuł laureata
Gabriela Pirowska z kl. 6c - VI miejsce w kraju, tytuł laureata

Wszystkim serdecznie gratulujemy znajomości ortografii języka ojczystego!

Życzymy kolejnych sukcesów!

Sukces w konkursie artystycznym

W Międzyszkolnym Konkursie Artystycznym “Święty Jan Paweł II- miłośnik Tatr i przyrody ojczystej” uczniowie klasy 2b uzyskali zaszczytne miejsca:

Krystian Lech zajął 2 miejsce

Oskar Ziobro zajął 3 miejsce

Maja Koczanowska zdobyła wyróżnienie.

Uczniowie swoje prace przygotowali pod kierunkiem pani Grażyny Kluz.

Gratulujemy!